Hermanus I Koekkoek
Vollendet
2019-12-11
711143
| Höchstes Gebot | 9 600 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
Hermanus I KOEKKOEK (1815-1882) Motiv med livbåt i hög sjö, signerad H K samt daterad 60, olja på pannå, ca 14x21 cm
Några minimala färgbortfall, slitage i kanterna