Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermanus I KOEKKOEK (1815-1882) Motiv med livbåt i hög sjö, signerad H K samt daterad 60, olja på pannå, ca 14x21 cm
Några minimala färgbortfall, slitage i kanterna
711143
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här