Klubbat för:
2 300 EUR
Utropspris
2 500 EUR
BIRGER CARLSTEDT (1907-1975) Mor och barn bland blommorna, signerad samt daterad -43, olja på duk, 100x132 cm
711152
2019-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här