Birger Carlstedt oljemålning

Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

2 300 EUR

Utropspris

2 500 EUR

BIRGER CARLSTEDT (1907-1975) Mor och barn bland blommorna, signerad samt daterad -43, olja på duk, 100x132 cm

711152

2019-12-07