Leksaker blandat

Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKER, 8 st, bestående av 2 st portörer i litograferad plåt, polisbil, trumslagare (Schuco), båt, figurin, kaledjoskåp, glasfigur
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, delar saknas

711155

2019-12-14