Ernst Hildebrand teckning

Ernst Hildebrand teckning
Ernst Hildebrand teckning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST HILDEBRAND, (1833-1924): Modellstudie, signerad samt daterad 1862, svart och vitkrita, ca 56x32 cm

Ojämna kanter, veck, slitage

711157

2019-12-11