Kläder tillbehör till Barbie med vänner

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBIE, SKIPPER KLÄDER OCH TILLBEHÖR, olika tidsåldrar, stor mängd, ej kontrollerade, delvis hemsydda
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, 2 skadade Matteldockor medföljer

711164

2019-12-14