Klubbat för:
350 SEK
10 000 SEK
JENNI PORKKA, samtida, "Blue", signerad och daterad Jenni 2019 á tergo, numrerad 6/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm
711167
2019-12-07