Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRYCKTA BONADER (9) samt tuschteckningar och laveringar signerade Karl Gullberg, mellan ca 29x19 -45x80 cm
Veck, nagg, fläckar, påskrifter
711175
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här