Miniatyrer / leksaker
Closed
2019-12-14
711177
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MINIATYRER / LEKSAKER, omkring 1900-talets mitt, affärsattiraljer, höjd våg 10,5 cm
Slitage, några skador, ej fullt genomgånget