Lars Kemner oljemålning

Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS KEMNER (1919-2007): Stadsvy från Uppsala, signerad, olja på duk, ca 72x57 cm

Duk något dåligt spänd

711180

2019-12-15