Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929): Komposition signerad Shoichi Hasegawa, numrerad 73/99, färglitografi, ca 49x58 cm
Ej examinerad ur ram
711183
2019-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här