Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, betsad björk, fothylsor i mässing, höjd ca 77, 89x43 cm

Smärre ytskador

711193

2019-12-07