Tumlare silver

Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver
Tumlare silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TUMLARE, 3 st, silver, en stämplad för Niclas Fernlöv Karlstad 1772, 2 st oidentifierade, spår av invändig förgyllning, höjd ca 3 cm, vikt 48 g

Slitage

711206

2019-12-08