Kuriosa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KURIOSA, bl.a miniatyrbyrå Kina, sigillstamp, 13 miniatyrer i bemålad metall, luktflaska Kina, bläckställ, mm, byråns höjd 13,5, figurerna ca 1-2,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, bläckstället saknar delar
711207
2019-12-14