Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURIOSA, bl.a miniatyrbyrå Kina, sigillstamp, 13 miniatyrer i bemålad metall, luktflaska Kina, bläckställ, mm, byråns höjd 13,5, figurerna ca 1-2,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, bläckstället saknar delar

711207

2019-12-14