Mirjam Vainio

Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio
Mirjam Vainio

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): (2 st) en med stadsmotiv, signerad och daterad -64, den mindre komposition med figurer, signerad, olja på duk, olja på pannå, ca 33x41 resp. ca 20x19 cm

711222

2019-12-07