Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
AMPEL, plåt och mässing, 1900-talets andra hälft, empirestil, 8 ljusatmar, dekor i form av lagerkransar, höjd ca 55, dimaeter 64 cm
Skärmarna med skador
711225
2019-12-10