Lage Lindell

Lage Lindell
Lage Lindell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): (2 st) Figurer, signerad samt numrerad 15/50 resp 17/50, serigrafi, bladmått ca 16x42 cm vardera

711237

2019-12-12