Nils Tydén oljemålning

Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): Skärgårdslandskap i månljus, signerad Nils Tydén 1919, olja på pannå, ca 25x24 cm

711241

2019-12-07