Fåtölj 1970-tal

Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal
Fåtölj 1970-tal

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, klädsel i djuphäftad svart läder, fyrpassfot av stål, snurrmodell, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, patina, huvudkudde med ställvis hårdare slitage.

711245

2019-12-10