Bordslampor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft, porslin, rödlackerade, etikettmärkta Miranda AB, höjd inkl skärm ca 62 cm

Slitage. Ej funktionstestade

711250

2019-12-12