Fåtöljer "Professor" Artwood

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER 1 par, "Professor", Artwood, samtida, klädsel i skinn, pärlspikad dekor, löstagbar sittplymå med en mönstrad sida klädd i kelim samt en sida i skinn, mörkbetsade ben, sidor och rygg klädd i koskinn, skyltmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador

711251

2019-12-12