Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1820-57, Carl Gustafs stad, flankör, nummrerade 332, märkt HS No 29, sannolikt för Hvetlanda Sqvadron, längd ca 42,5 cm

Slitage, mindre stockskador, håller ej spänn samt med skadad nippel, kompletterade skruvar

711256

2019-12-12