Skål silver
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, 1900-tal, silver samt slipad kristall, i form av svan med utfällbara vingar, svenska importstämplar, höjd ca 13, längd 13 cm
"Ingår i tema julauktion"
Ingår i temaauktion "God Jul"
Smärre spår av silverputsmedel
711269
2019-12-08