Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÅL, 1900-tal, silver samt slipad kristall, i form av svan med utfällbara vingar, svenska importstämplar, höjd ca 13, längd 13 cm

"Ingår i tema julauktion"

Ingår i temaauktion "God Jul"

Zustandsbeschreibung

Smärre spår av silverputsmedel

711269

2019-12-08