Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Flicka med rosett, signerad Berta Svensson-Piehl, olja på duk, ca 84x52 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Skador, lagningar, tryckmärken
711279
2019-12-12