Berta Svensson-Piehl oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Flicka med rosett, signerad Berta Svensson-Piehl, olja på duk, ca 84x52 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Skador, lagningar, tryckmärken

711279

2019-12-12