Per Henrik Beurling väggpendyl
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
PER HENRIK BEURLING (1758-1806), väggpendyl, gustaviansk, urtavla med arabiska siffror, märkt Beurling Stockholm, förgylld, träskuren dekor, höjd 83 cm, pendel samt nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage och skador, färgbortfall
711286
Päivämäärä:
2019-12-12