Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLINTLÅSPISTOL, svensk, omkring 1800, pipa med kannelerat kammarstycke, helstock i björk med mässingsbeslag, längd ca 23 cm

Slitage och skador, bortfall

711294

2019-12-08