Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL MÅRTENS, 3 färglitografier, signerade, numrerade 226/275, 249/275 och 229/275, fåglar, bladmått 20x20 cm

Obetydligt ytslitage

711302

2019-12-07