Anne Nilsson skålar

Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar
Anne Nilsson skålar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ANNE NILSSON (1953), 1-par skålar, blå glasmassa, Orrefors, numrerade samt signerade, höjd ca 15, diameter ca 12 cm

Smärre slitage

711308

2019-12-08