Trattgrammofon 1900-tal

Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal
Trattgrammofon 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, grönlackerad tratt, ekfodral höjd ca 70cm, fodralets mått ca 31x31 cm

Slitage, färgskav och rost, vev saknas, SAV garanterar ej funktionen

711314

2019-12-08