Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, grönlackerad tratt, ekfodral höjd ca 70cm, fodralets mått ca 31x31 cm
Slitage, färgskav och rost, vev saknas, SAV garanterar ej funktionen
711314
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här