Levin gitarr

Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AB HERMAN CARLSON LEVIN, gitarr, 1900-talets mitt, modell 115, nylonsträngad, längd ca 98 cm, inkl. fodral

Krackeleringar i lacken

711315

2019-12-08