Vägglampor 1 par
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPOR, 1 par, Dahlquist Johansson, mässingsfärgad metall, invändigt vitlackerade, justerbara armar, höjd ca 23 cm.
Kuntoraportti
Ytslitage, repor, ej funktionstestad.
711316
Päivämäärä:
2019-12-07