Tage Björk

Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAGE BJÖRK (1909-1980): Motiv med husfasader, signerad samt daterad Tage Björk -66, olja på masonit, 61x42 cm

711329

2019-12-08