Ilkaa Pärni

Ilkaa Pärni
Ilkaa Pärni
Ilkaa Pärni
Ilkaa Pärni
Ilkaa Pärni
Ilkaa Pärni

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): Pelare, signerad och daterad 2000, akryl på trä, ca 144x8 cm

Ytmärken, mindre kantskada

711331

2019-12-14