Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILKKA PÄRNI (född 1959): Pelare, signerad och daterad 2000, akryl på trä, ca 144x8 cm
Ytmärken, mindre kantskada
711331
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här