Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILKKA PÄRNI (född 1959): Pelare, signerad och daterad 2002, akryl på trä, ca 144x6 cm
Ytmärken
711338
2019-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här