Ilkka Pärni

Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): Pelare, signerad och daterad 2002, akryl på trä, ca 144x6 cm

Ytmärken

711338

2019-12-12