Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HENRIK NOURIN (mästare i Norrköping 1730-1774), bägare, silver, Stämplad HN, Norrköping 1744, graverad dekor, godronnerad fotring, höjd 9 cm, vikt ca 55 g
Slitage och mindre bucklor
711339
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här