Bägare silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BÄGARE, 2 st, silver, 17/1800-tal, oidentifierade mästare, graverad dekor, höjd 6,5-9 cm, vikt 83 g
Kuntoraportti
Slitage och mindre bucklor, en med monogram, den större med svenska importstämplar
711342
Päivämäärä:
2019-12-08