Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BÄGARE, 2 st, silver, 17/1800-tal, oidentifierade mästare, graverad dekor, höjd 6,5-9 cm, vikt 83 g

Kuntoraportti

Slitage och mindre bucklor, en med monogram, den större med svenska importstämplar

711342

Päivämäärä:

2019-12-08