Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, 2 st, silver, en stämplad Daniel Lundström, Stockholm 1787, graverad dekor, höjd 7-8 cm

Slitage och skador

711346

2019-12-08