Krucifix silver

Krucifix silver
Krucifix silver
Krucifix silver
Krucifix silver
Krucifix silver
Krucifix silver
Krucifix silver
Krucifix silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRUCIFIX, silver, 1800-tal, St Petersburg, längd ca 20 cm

Smärre bucklor

711361

2019-12-12