Bengt Ruda stolar Triva Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BENGT RUDA, 1-par, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i ek, sitthöjd ca 34 cm
Kuntoraportti
Slitage, märke på ena armstödet, armstöd samt textil smärre blekt, ej skyltmärkta
711380
Päivämäärä:
2019-12-08