Bengt Ruda stolar Triva Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BENGT RUDA, 1-par, karmstolar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, Triva, stomme i ek, sitthöjd ca 34 cm

Kuntoraportti

Slitage, märke på ena armstödet, armstöd samt textil smärre blekt, ej skyltmärkta

711380

Päivämäärä:

2019-12-08