John Sundbergh oljemålningar
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUNDBERGH, John (18/1900-tal): "Kustmotiv med fiskare i arbete" samt "Kor och änder vid skog och sjö" signerade och daterade John Sundbergh 1871, ca 12,5 x 20,5 samt 13,5 x 21 cm
Smärre färgbortfall, ej examinerade ur glas,
711391
2019-12-08