Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIET MONDRIAN, efter, komposition, monogramsignerad och daterad i trycket P M 30, onumrerad, serigrafi, bladmått ca 62x62 cm
Blad med mindre slitage
711395
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här