Oljemålning signerad Sven Lindgren

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LINDGREN (1900-tal): "VERITAS LITT. A N:O II, CAELUM CUM DISCO CALIDO ET LUCIDO", signerad och daterad a tergo Sven Lindgren 1974, olja på duk, 90x81 cm

711399

2019-12-08