KG Nilsson serigrafi

KG Nilsson serigrafi
KG Nilsson serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KG NILSSON (född 1942): "Till Newton/ Floden", signerad och daterade KG Nilsson 1986, 109/220, serigrafi, bildmått ca 40x39,5 cm

711400

2019-12-10