Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KG NILSSON (född 1942): "Till Newton/ Floden", signerad och daterade KG Nilsson 1986, 109/220, serigrafi, bildmått ca 40x39,5 cm
711400
2019-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här