Bertil Vallien ljuslyktor samt glasskulptur 3 dlr
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938), 2+1, ljuslyktor samt skulptur, glas, ljuslyktor ur serien ´´Starlight´´, Kosta Boda, signerade Bertil Vallien och numrerade 7090644 samt skulpur signerad och numrerad 7091144, etikettmärkta, höjd ca 14 resp. ca 15 cm inkl. sockel
Slitage, en av ljuslyktorna med nagg
711403
2019-12-10