Kuverttallrikar Stelton
2019-12-13
711407
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, Stelton, 1900-talets slut, mässing, diam ca 28 cm
Smärre slitage