Gösta Månsson oljemålning
Klubbat för:
9 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): "Skärgårdssommar", signerad G Månsson, olja på duk, ca 60x80 cm
Kuntoraportti
711416
Päivämäärä:
2019-12-10