Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BACCARAT (etabl. 1764), parfymflaskor, 1 par, 1900-talets mitt, klar glasmassa, Frankrike, höjd ca 14 cm
Ingår i temaauktionen "God Jul"
Smärre slitage, varierar lite i slipning
711417
2019-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här