Lennart Bernadotte fotografi

Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART BERNADOTTE, (1909-2004): Stjälk med vårskott, C-print, monterat på skiva i metallram, signerad Lennart Bernadotte samt numrerad 11/100, ca 40x50 cm

Ej examinerad ur ramen

711420

2019-12-10